Alternatif Sistem Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Alternatif Sistem Bilgi Teknolojileri sunmuş olduğu teknolojilerde uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizin ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmek amacı ile kurulmuş bir teknoloji firmasıdır.

Alternatif Çözümler Üretir.

www.alternatifsistem.com.tr

Sektörün lider teknoloji firmaları ile iş ortaklığı yapan firmamız, kazanmış olduğu bilgi birikimi ile çözüm ve hizmetlerini sunmaktadır.

Bilişim Teknolojilerine ilişkin, sistem veya hizmetler hakkında öneri yapmadan önce hedeflerinize ilişkin bilgi edinmek isteriz. İhtiyacınız olan gereksinimlere odaklanmamız, tam olarak gerek duyduğunuz sistemleri sağladığımızdan ve sizin için doğru çözümü önerdiğimizden emin olmanız anlamına gelir. Mevcut bilgi işlem yapınızı ve gelecekteki gereksinimlerinizi görebileceğiniz ayrıntılı bir denetim süreci oluşturduk. Bu denetim sonucunda, işletmeniz için en iyi çözüm önerilerimizi ayrıntılı bir rapor hazırlayarak sunuyor olacağız.

Kurulmuş olduğumuz günden beri öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İş ortağınız olarak test etmediğimiz ve güvenmediğimiz hiçbir ürünü müşterilerimize sunmuyor olacağız. Bu prensip doğrultusunda mühendislik hizmetleri ile geleceğe yönelik teknolojileri müşterilerimize sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak yeni çözümleri de araştırmaya da devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

Çözüm Ortaklarımız